KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 10649695
nr 1064 9695
Blandteknik
Oidentifierad konstnär, signerad. körsbärsprinsessan, 105x73
Utrop:
800 kr
Såld:
250 kr
måndag 24 oktober 2016
kl 19:18:55
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)